Liga 1

Steaua - Rapid 0-0, pe Arena Națională

Remiză pe Arena Națională: Steaua - Rapid 0-0

Steaua și Rapid au remizat, scor 0-0, într-un meci din cadrul etapei a XI-a a Ligii 1 la fotbal disputat pe Arena Națională.

steaua3

LIVE VIDEO: Steaua - Rapid (20:30)

Meciul dintre Steaua și Rapid poate fi urmărit în direct și pe Internet, prin intermediul site-ului SteauaOnline.com

Tanase a marcat pentru Steaua în meciul cu Pandurii

Pandurii - Steaua 1-1. Un meci de uitat

Steaua continuă evoluțiile extrem de slabe, roș-albaștrii reușind să obțină doar un rezultat de egalitate, scor 1-1, la Severin, împotriva Pandurilor

Astra - Steaua 1-0

Astra - Steaua 1-0. Pura neputinta

Steaua a pierdut la Ploiesti in fata Astrei in ultimul minut, dupa ce in prima repriza nu a tras niciun sut spre poarta gazdelor.

astra

Astra - Steaua, LIVE VIDEO (ora 21:00)

Avancronica meciului Astra Ploiesti - Steaua Bucuresti meci din cadrul rundei cu numarul 25 din Liga 1.

banel-nicolita

Steaua - Vaslui 1-1. Stea fara stralucire

Golul lui Banel Nicolita nu a fost suficient pentru ca Steaua sa invinga un FC Vaslui puternic care a egalat prin golul spectaculos al lui Adailton

tanase_01

Victoria Branesti - Steaua 0-1. Victorie la debut pentru Cartu

Tehnicianul oltean a debutat cu dreptul la Steaua prin victoria obtinuta in deplasare la Buzau in fata Victoriei Branesti.

Cîrţu

Steaua are un nou antrenor: Cîrţu a semnat pana in vara

Sorin Cîrţu este noul antrenor al Stelei. Cel putin pana in vara, Sorinaccio va conduce cea mai titrata echipa din fotbalul romanesc.

steaua3

Steaua - FC Brasov, ora 20:00, LIVE VIDEO

Avancronica meciului Steaua Bucuresti - FC Brasov, partida care se disputa astazi pe arena din Ghencea. Vezi echipa probabila a Stelei

steaua

Universitatea Craiova - Steaua, LIVE VIDEO, ora 20:30

Avancronica meciului Universitatea Craiova - Steaua Bucuresti, partida care se disputa astazi pe arena din Banie. Vezi echipa probabila a Stelei