Doriti sa plece CARLOS de la STEAUA?

Pagina de start a forumului SteauaOnline // Discutii steliste
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  

Doriti sa plece CARLOS de la STEAUA?
DA
 44%  [ 4 ]
NU
 55%  [ 5 ]
Voturi totale : 9

Autor Mesaj
serban_m7
User

Data inscrierii: 24/Iul/2006

Trimis: Mie Oct 25, 2006 1:05 am    Titlul subiectului: Doriti sa plece CARLOS de la STEAUA?
Mai este dorit CARLOS la STEAUA?
Are STEAUA nevoie de un nou portar?
Sus
Mirel_Radoi
Stelist pana la moarte

Data inscrierii: 24/Mar/2006

Trimis: Mie Oct 25, 2006 6:55 pm    Titlul subiectului:
dupa cate am auzit l-au bagat rezerva si in iarna il aduc pe lobont

Data inscrierii: 25/Mar/2006

Trimis: Joi Oct 26, 2006 9:35 am    Titlul subiectului:
Eu zic ca dupa cate a facut... Da, cat mai repede!

Data inscrierii: 27/Oct/2006

Trimis: Vin Oct 27, 2006 6:31 pm    Titlul subiectului: nu vreau s plece CARLOS de la STEAUA!
El e cum e dar totusi a calificat STEAUA in liga campionilor! makr din respect ar trebui sa nu mai fie criticat! gigi becali nu-si da seama ca face rau echipei prin declaratiile sale? toticei dn jurul lui st prosti! el e desteptu'!!! CARLOS e cel mai original jucator p care l-a avut STEAUA!!!! sa nu plece!!!!
Sus
suporteritza_steaua
User

Trimis: Vin Oct 27, 2006 6:33 pm    Titlul subiectului:
dak-l aduc p lobont in locul lui callos fac o mare prostie! au aceeasi valoare! inca lobont e sub CARLOS!!
Sus
suporteritza_steaua
User

Trimis: Vin Oct 27, 2006 6:34 pm    Titlul subiectului: Re: Doriti sa plece CARLOS de la STEAUA?
D c s plece? e atat d dragutz! mai ales parul portocaliu!!!
Sus
Steaua4ever
User

Data inscrierii: 07/Noi/2006

Trimis: Mar Noi 07, 2006 9:07 pm    Titlul subiectului: Sa Ramana !!!!
sa ramana numai sa nu mai gafeze ca inrest joaca bine
Sus
andreea-alexandra
User

Data inscrierii: 08/Noi/2006

Trimis: Mie Noi 08, 2006 2:01 am    Titlul subiectului:
da vreau sa ramana CARLOS la STEAUA k e un portar ffff bun ....dar din pacate o sa plece ,k jiji nu stie sa se comporte si jigneste p toata lumea !!!!!imi pare rau k pleaca carlo....dar poate`i mai bn pt el
Sus
lacatus
User

Data inscrierii: 24/Iun/2006

Trimis: Vin Noi 17, 2006 4:22 pm    Titlul subiectului:
un portar cu bune si rele , pentru STEAUA este necesar un portar de valoare care sa dea siguranta echipei
User

Data inscrierii: 11/Dec/2006

Trimis: Lun Dec 11, 2006 1:18 pm    Titlul subiectului:
Eu nu vreau sa plece CARLOS, pt. k e preferatul meu.
Sus
bobochyka17
User

Trimis: Lun Dec 11, 2006 2:55 pm    Titlul subiectului:
Cred k si CERNEA e un portar f bun, si totusi nu vreau sa plece CARLOS. A dus STEAUA in CL alaturi de Badea si a pastrat diferenta mare de scor la Kiev (va amintiti de: "Unde-ai fost CARLOS pana acum?") prin evolutii f bune, deci a demonstrat ca e un portar f bun. singura lui problema mai importanta e inconstanta.
Sus
Dragoshel
Moderator

Data inscrierii: 01/Iun/2006

Trimis: Lun Dec 11, 2006 6:14 pm    Titlul subiectului:
bobochyka17 a scris:
Cred k si CERNEA e un portar f bun, si totusi nu vreau sa plece CARLOS. A dus STEAUA in CL alaturi de Badea si a pastrat diferenta mare de scor la Kiev (va amintiti de: "Unde-ai fost CARLOS pana acum?") prin evolutii f bune, deci a demonstrat ca e un portar f bun. singura lui problema mai importanta e inconstanta.

F bine ai spus ce ai spus aici dar in meciu tur cu Lyon golul 1,2,3 cine a gresit?
Si in campionat la cate meciuri a gresit??
Cine a fost ales in gsp MURATURA ETAPEI???
de astea iti aduci aminte?

Trimis: Mar Dec 12, 2006 1:09 pm    Titlul subiectului:
Dragoshel, mai omule, cu Lion nu e vina lui, k GHIONEA sfideaza gravitatia trecand relativ pe sub el. Dak vrei un argument pt. asta, este o poza f elocventa pe prima pagina a gsp editia de a doua zi, dupa meci. In plus eu in meciul ala nu l-am vazut decat pe NESU care a alergat ca un catelus dupa Wiltord tot meciul si a "arat" cu el tot flancul stang si pe CARLOS care prin degajarile sale il punea in miscare pe Badea, care era singur, singurel intre fundasii Lion-ului, ca DICA nu stiu unde a fost la meciul ala.
In legatura cu "MURATURA ETAPEI" mi se pare logic sa fie asa atata timp cat nu-l suporta si ii taxau si un pas in plus facut in careu. In schimb pe ceilalti nu ii acuza nimeni atat de vehement cand greseau, ba din contra NICOLITA si CERNEA au fost luati in brate dupa meciul de la Madrid.
E adevarat ca a facut greseli, dar nu merita sa plece si cu atat mai putin in conditiile in care a facut-o pt. ca nu merita sa fie tratat asa.

Sus
Dragoshel
Moderator

Trimis: Mar Dec 12, 2006 3:05 pm    Titlul subiectului:
TOTAL GRESIT
Cums a greseasta GHIONEA cad CARLOS a scapat mingea din mana cred k nu stii fotbal:|. Apoi tot in meciula ala cum ai spus si tu CARLOS degaja bla bla bla ... pai normal fiind un portar de Champions League incerci sa motivezi jucatorii sa alerge prin degajari lungi.
Apoi cu MURATURA ETAPEI , a fost ales chiar dupa ce a fost adus la Steua

Trimis: Mar Dec 12, 2006 3:06 pm    Titlul subiectului:
[quote="bobochyka17"CERNEA au fost luati in brate dupa meciul de la Madrid.[/quote]
PAI CINE VROIAI SA FIE LUAT IN BRATE CAND CERNEA A APARAT FABULOS.

Trimis: Mar Dec 12, 2006 4:46 pm    Titlul subiectului:
Intr-un interviu din Pro Sport a zis k isi reproseaza primul gol , dar k s-a ferit de GHIONEA.
GHIONEA chiar a trecut pe sub el la faza respectiva si mie una, mi se pare normal sa te feresti atunci cand un coleg sta cocosat aproape sub picioarele tale. Tie nu? Ca sa vezi chestia asta uita-te in gsp.
O fi aparat CERNEA senzational la Madrid, dar faza autogolului nu mi-a placut deloc si nu stiu ce cauta CERNEA la cucuiata cand Banel a susut(mai mult sau mai putin),si la coltul lung. Si da i-au luat in brate k dak era CARLOS acolo unde se afla CERNEA in momentul golului iar scriau astia un ziar intreg contestandu-l. Ce chiar nu se vede k nu-l inghiteau deloc?
Daca te-ai suparat k celalalt mesaj l-am inceput cu: "mai omule", sorry, dar eu asa vorbesc cu toata lumea si mi se pare normal ca si aici sa fiu naturala k nu scriu scrisori oficiale.
Sus
Dragoshel
Moderator

Trimis: Mar Dec 12, 2006 9:16 pm    Titlul subiectului:
E am primit raspounsuri si "mai grele de dus"
K sa terminam odata discutia asta e cum zici tu la CARLOS , dar la CERNEA te contrazit un pic , si NICOLITA a gresit ca nu s-a uitat unde este portarul..

Trimis: Mie Dec 13, 2006 4:38 pm    Titlul subiectului:
Sper ca nu te-ai suparat ca am folosit apelativul " mai omule " , dar eu asa vorbesc cu totata lumea si daca am intrat aici incerc sa scriu cu cat mai multa naturalete ca si cum as vorbi cu ceilalti.
In ceea ce-l priveste pe CARLOS ar trebui sa incheiem pt. ca oricat as vrea eu (si ceilalti care-l simpatizeaza )sa se intoarca nu va fi asa.
Parerea despre el nu mi-o voi schimba pt. ca cele mai fericite momente pe care mi le-a oferit STEAUA il au protagonist direct , si aici ma refer la meciul cu Standard si la cel cu kiev .
Sus
       Pagina de start a forumului SteauaOnline // Discutii steliste Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum

alexisBlue v1.2 // Theme Created By: Andrew Charron