"Minunat!"

Pagina de start a forumului SteauaOnline // Articole & polls
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
winner_007
Moderator

Data inscrierii: 28/Apr/2006

Trimis: Sam Mai 20, 2006 6:05 pm    Titlul subiectului: "Minunat!"
Corina Marinaș

Iubită în rîndurile suporterilor Stelei, după ce hitul "Maria" a devenit imnul neoficial al roș-albaștrilor, trupa Scooter a venit ieri în România, susținînd aseară un concert în București. Germanii au ajuns cu o oră și jumătate întîrziere la întîlnirea cu presa, unde au stat 10 minute. Majoritatea întrebărilor au fost legate de gruparea din Ghencea. "Ne-am mai confruntat cu situația asta. Este o echipă din Statele Unite care are ca imn melodia Fire. Sîntem încîntați de alegerea Stelei, care ne-a invitat să cîntăm pentru suporteri. Atunci eram la un concert în Scandinavia și am fost nevoiți să-i refuzăm", au povestit cei trei.

Membrii trupei au recunoscut că nu merg pe stadioane decît pentru concerte, dar știu ceva despre campioana României. "Nu cunoaștem jucători de la STEAUA, dar știu că au evoluat în UEFA și că au ajuns în semifinală. Aveau un meci important. Apropo, ce s-a întîmplat?", s-au interesat artiștii. Cînd au aflat că steliștii au luat gol în ultimul minut, cei trei germani au izbucnit în rîs: "Minunat!". Cînd au aflat că patronul Gigi Becali vrea să renunțe la melodia Maria pentru un nou imn, nemții au găsit soluția: "Dacă vor, mai avem o altă melodie".

20 mai 2006

gsp

Click aici pentru a alege o semnatura steauaonline.com
Sus
       Pagina de start a forumului SteauaOnline // Articole & polls Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum

alexisBlue v1.2 // Theme Created By: Andrew Charron