AU FĂCUT PACE!

Pagina de start a forumului SteauaOnline // Articole & polls
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
winner_007
Moderator

Data inscrierii: 28/Apr/2006

Trimis: Sam Mai 20, 2006 6:05 pm    Titlul subiectului: AU FĂCUT PACE!
Eduard Apostol, Dan Udrea

"Este ca pe vremea lui Ceaușescu, STEAUA este ajutată ca să ia titlul", a tunat Mircea Lucescu la adresa clubului din Ghencea. Replica a venit din partea lui MM Stoica: "E un frustrat că a trăit tot timpul în umbra Stelei".

Ieri, a fost rîndul lui Gigi Becali să-l trimită la zid pe Mircea Lucescu. Patronul s-a dezlănțuit împotriva actualului antrenor al lui Șahtior, însă peste doar cîteva minute, patronul Stelei a revenit asupra declarațiilor sale. "M-a sunat Mircea Lucescu și mi-a zis că el n-a vrut să jignească actuala echipă a Stelei, așa că n-are sens să mai continuăm războiul", a explicat Becali.

Și Il Luce a confirmat că a închis disputa cu gruparea din Ghencea. "Eu n-am acuzat persoane, ci situații și evenimente. Am discutat cu Gigi Becali și am lămurit problema, chiar i-am spus că îl apreciez pentru cîte lucruri a făcut în folosul Stelei. Nu mai vreau să mă cobor să mai creez alte polemici, care nu-și mai au rostul. În plus, nu la el mă refeream cînd am vorbit despre dictatori", a declarat și Lucescu.

"Mircea Lucescu a făcut imagine României în străinătate, pe unde a fost, și nu vreau să mă cert cu el. Cînd m-a sunat să lămurim lucrurile, chiar i-am zis că mi-am mușcat rău de tot limba tocmai pentru că eu îl apreciez ca antrenor"
Gigi Becali

"Ce au făcut conducătorii Stelei, implicit Gigi Becali, după meciul de la Bistrița e de lăudat, pentru că s-au luptat pentru echipa lor, însă situația în sine, creată de scandal, nu o apreciez"
Mircea Lucescu

20 mai 2006

gsp

Click aici pentru a alege o semnatura steauaonline.com
Sus
       Pagina de start a forumului SteauaOnline // Articole & polls Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum

alexisBlue v1.2 // Theme Created By: Andrew Charron