Mircea Lucescu: ''Il pun eu la punct pe Stoica''

Pagina de start a forumului SteauaOnline // Articole & polls
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
winner_007
Moderator

Data inscrierii: 28/Apr/2006

Trimis: Sam Mai 20, 2006 2:17 pm    Titlul subiectului: Mircea Lucescu: ''Il pun eu la punct pe Stoica''
Atacat de stelisti dupa ce a afirmat ca STEAUA de acum seamana ca cea de pe vremea lui Ceausescu, atunci cand echipa militara trebuia sa castige toate meciurile, Mircea Lucescu a tinut ieri sa-l puna cu botul pe labe pe managerul geneeral Mihai Stoica.

"Am vazut ca m-a facut frustrat. Oare cum isi permite sa vorbeasca asa de mine? Dar nu-i nimic, il pun eu la punct pe acest Stoica. Din cate stiu eu, cei care sunt suspendati n-au voie sa vorbeasca. E mult prea mic la minte?".

Tehnicianul echipei Sahtior Donetk a tinut sa puncteze ca "pentru mine vorbesc faptele, campionatele pe care le-am castigat din 1989 pana acum. In acea perioada, toate echipele pe care eu le-am condus au fost furate. Iar cu Hagi este foarte adevarat. L-au luat la STEAUA doar pentru un meci, pentru ca apoi sa nu-l mai dea inapoi, Sportului".

Lucescu a mai spus ca, pe vremea lui Ceausescu, au vrut sa-l suspende pe viata din cauza lui Ioan Andone (care si-a dat sortul jos, dupa un meci cu STEAUA, scor 1-1, si i-a aratat fundul lui Valentin Ceausescu).

onlinesport

Click aici pentru a alege o semnatura steauaonline.com
Sus
       Pagina de start a forumului SteauaOnline // Articole & polls Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum

alexisBlue v1.2 // Theme Created By: Andrew Charron