Cine trebuie sa plece ??

Pagina de start a forumului SteauaOnline // Transferuri
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
ReeBooK
Stelist

Data inscrierii: 15/Mai/2007

Trimis: Joi Mai 17, 2007 2:07 pm    Titlul subiectului: Cine trebuie sa plece ??
Ce jucatori ar trebui sa paraseasca STEAUA la finalul acestui sezon, dat fiind faptul ca am ratat obiectivul principal, titlul?
Sus
Cristescu
User

Data inscrierii: 19/Oct/2006

Trimis: Vin Sep 21, 2007 12:28 pm    Titlul subiectului:
1-Cred ca primul jucator care ar trebui sa plece(sau sa nu mai fie titular de drept) pentru ca STEAUA sa mai ajunga intr-o finala europeana este Mirel RADOI. Un jucator care are intrari "criminale" la adversar, care intretine zazanie la echipa( vezi cazurile publice : cand s-a coalizat cu alti jucatori si l-au reclamat pe Gica la Gigi sau cand a fost conflictul dintre Gigi si Pitzi de la nationala si in care tot Mirel era la mijloc). Nu stiu daca Gigi se foloseste de Mirel sau Mirel de Gigi sau se completeaza reciproc, dar nu este bine pentru echipa STEAUA.
2-Pe locul doi ar fi cei doi maruntei ai echipei, NESU si Petre MARIN(care are si o varsta cam dificila pentru a lua in piept liga campionilor). Desi imi pare rau pentru ei pentru ca si eu sunt marunt de statura, dar la 165-170 cm inaltime mai greu te poti lupta in Europa cu succes. La noi in tara mai merge, dar STEAUA se vrea cu pretentii.
PS- Ma uit la rapid si nu-mi vine sa cred ca acel comunist de Copos a impus o selectie de baieti talentati, inalti, frumosi, puternici si devotati clubului si nu macinati de intrigi si in defavoarea clubului cum se intampla la STEAUA. Iar Gigi, cu crucea in fata si anticomunismul lui feroce nu gaseste cea mai buna solutie pentru STEAUA. Si nici n-o sa gaseasca pentru ca este plin de prejudecati. Dar sa lovesti tu pe la spate un machidon de-al tau asta niciodata n-am s-o inteleg. Dar exista un Dzeu sus in ceruri care le vede pe toate. Poti sa ridici tu o mie de biserici, daca pacatuiesti fata de aproapele tau nu te vei mantui in fata lui Dzeu. Adio Gigi ! Cu demisia lui Hagi ti-ai semnat sentinta in fata Europei si nu numai
Sus
webmaster
Site Admin

Data inscrierii: 14/Mar/2006

Trimis: Vin Sep 21, 2007 9:03 pm    Titlul subiectului:
Sunt de acord cu tine legat de Petre MARIN si NESU. Dar sa nu uitam de LOVIN, Ovidiu Petre, BACIU...

Click aici pentru a alege o semnatura asemanatoare cu aceasta!
Sus
Muiji
Forum Admin

Data inscrierii: 29/Aug/2007

Trimis: Lun Oct 29, 2007 12:42 pm    Titlul subiectului:
Cristescu a scris:
1-Cred ca primul jucator care ar trebui sa plece(sau sa nu mai fie titular de drept) pentru ca STEAUA sa mai ajunga intr-o finala europeana este Mirel RADOI. Un jucator care are intrari "criminale" la adversar, care intretine zazanie la echipa( vezi cazurile publice : cand s-a coalizat cu alti jucatori si l-au reclamat pe Gica la Gigi sau cand a fost conflictul dintre Gigi si Pitzi de la nationala si in care tot Mirel era la mijloc). Nu stiu daca Gigi se foloseste de Mirel sau Mirel de Gigi sau se completeaza reciproc, dar nu este bine pentru echipa STEAUA.
2-Pe locul doi ar fi cei doi maruntei ai echipei, NESU si Petre MARIN(care are si o varsta cam dificila pentru a lua in piept liga campionilor). Desi imi pare rau pentru ei pentru ca si eu sunt marunt de statura, dar la 165-170 cm inaltime mai greu te poti lupta in Europa cu succes. La noi in tara mai merge, dar STEAUA se vrea cu pretentii.
PS- Ma uit la rapid si nu-mi vine sa cred ca acel comunist de Copos a impus o selectie de baieti talentati, inalti, frumosi, puternici si devotati clubului si nu macinati de intrigi si in defavoarea clubului cum se intampla la STEAUA. Iar Gigi, cu crucea in fata si anticomunismul lui feroce nu gaseste cea mai buna solutie pentru STEAUA. Si nici n-o sa gaseasca pentru ca este plin de prejudecati. Dar sa lovesti tu pe la spate un machidon de-al tau asta niciodata n-am s-o inteleg. Dar exista un Dzeu sus in ceruri care le vede pe toate. Poti sa ridici tu o mie de biserici, daca pacatuiesti fata de aproapele tau nu te vei mantui in fata lui Dzeu. Adio Gigi ! Cu demisia lui Hagi ti-ai semnat sentinta in fata Europei si nu numai

AND YOUR PROBLEM IS ???

NU SE INVENTEAZA
This is blasphemy, this is madness !
Madness?
Blasphemy?
Sus
danut
User

Data inscrierii: 25/Ian/2008

Trimis: Sam Ian 26, 2008 2:38 pm    Titlul subiectului:
trezestete Gigi daca vrei sa joci in liga camp lasa echipa pe seama lui Laca cu munca si perseverenta o sa fie bine ai facut greseli mentinind starea de tensiune la echipa , ori in asa fel nu se poate face performanta.Aduti aminte Hristos cind si-a ales apostoli s-a rugat toata noaptea pentru alegere intrucit avea multi ucenici si D-zeu i-a dat calauzire si astfel evanghelia a ajuns pina la noi Acum ai un lot valoros trebuie munca seriozitate si modestie nu vedetisme si la sfirsit vom cistiga cununa.Totul e meciul cu C.F.R. succes
Sus
       Pagina de start a forumului SteauaOnline // Transferuri Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum

alexisBlue v1.2 // Theme Created By: Andrew Charron