Rejectati de STEAUA, viitoare staruri in Premiership

Pagina de start a forumului SteauaOnline // Discutii steliste
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
S2K
User

Data inscrierii: 17/Iul/2006

Trimis: Lun Iul 17, 2006 7:10 pm    Titlul subiectului: Rejectati de STEAUA, viitoare staruri in Premiership
Acum cativa ani Victor Piturca l-a refuzat pe Nikola Zigic, spunand ca nu este fotbalist si ca ar trebui mai degraba sa joace baschet... Acum Zigic este unul dintre cei mai buni fotbalisti sarbi, si Arsenal se afla pe urmele lui.

In aceasta vara s-a vorbit despre sosirea lui John Paintsil la STEAUA, dar cica a fost refuzat pentru ca "nu are fata de STEAUA" ... acum Paintsil negociaza cu West Ham United...

Pana una alta noi, suporterii, trebuie sa ne multumim cu Panait, Drida, Coman, Badea...
Sus
webmaster
Administrator

Data inscrierii: 14/Mar/2006

Trimis: Lun Iul 17, 2006 7:51 pm    Titlul subiectului:
Intr-adevar STEAUA a ratat unii jucatori de valoare, mai ales in perioada lui Victor Piturca. Sa nu uitam ce jucatori a pierdut STEAUA: Miu, Danciulescu (care anul urmator a devenit golgheterul romaniei pentru dinamo) si altii din cauza incapatanarii lui Piturca.

Sa tinem cont ca STEAUA a facut performanta dupa indepartarea lui Piturca si venirea lui Zenga.

Click aici pentru a alege o semnatura asemanatoare cu aceasta!
Sus
fanatica
Agent CIA

Data inscrierii: 05/Mai/2006

Trimis: Lun Iul 17, 2006 8:15 pm    Titlul subiectului:
bey suparati-va pe mine sau puteti sa spuneti ca vorbesc in necunostinta de cauza.......dar eu n-am mai auzit de jucatori aia dee care ziceati voi....strainezi aia........si plus daca pitirca i-a refuzat...poate ca a avut motive.....poate ca atunci chiar nu ieseau cu nimic in evidenta......totusi vorbim de Piturca,asta inseamna ca au trecut niste ani buni de atunci..........asa ca poate va reveniti.....si vorbiti despre chestii actuale...nu despre ce a facut piturca acum X ani......din cate stiu eu acum antrenor la STEAUA e olaroiu
User

Data inscrierii: 17/Iul/2006

Trimis: Lun Iul 17, 2006 8:30 pm    Titlul subiectului:
Ultimul a fost refuzat in aceasta vara. Este vorba de ghanezul ala care a scos steagul Israelului la un gol marcat de echipa sa la ultima cupa mondiala...
Sus
MaDfroG
User

Data inscrierii: 10/Sep/2006

Trimis: Dum Sep 10, 2006 12:34 pm    Titlul subiectului:
S2K a scris:
Ultimul a fost refuzat in aceasta vara. Este vorba de ghanezul ala care a scos steagul Israelului la un gol marcat de echipa sa la ultima cupa mondiala...

Te inseli,Paintsil nu a fost refuzat de STEAUA.Chiar mm a spus-o,este foarte greu sa cumperi jucatori care au jucat la campionatul mondial,cota lor creste vertiginos peste noapte si daca inainte de mondial valora 500.000 de euro,dupa 2-3 meciuri jucate la turneul final poate sari de 2 milioane pretul unui astfel de jucator.
Nu mai dezinformati lumea in astfel de situatii,repet STEAUA a fost interesata si de Pfertzel si de Paintsil insa,din nefericire nu am avut potentialul financiar de a ne asigura serviciile lor.
Pfertzel a cerut salariu de 600.000 de euro,iar Paintsil a plecat la un club in Premier League.
Sus
       Pagina de start a forumului SteauaOnline // Discutii steliste Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum

alexisBlue v1.2 // Theme Created By: Andrew Charron