16 Sportul Studentesc Bucuresti 14
17 Concordia Chiajna 11
18 CS Mioveni 9

Steaua - Twente. Balonul e rotund, totul se joaca…

Steaua intalneste joi 16 februarie, incepand cu ora 22:05, pe teren propriu Twente, in prima mansa a 16-imilor Europa League.

Steaua - Debrecen 1-0, in ultima repriza amicala inainte de Twente (video)

Steaua a disputat ultima partida din Antalya cu echipa maghiara Debrecen, dar meciul a fost intrerupt dupa 45 de minute, la scorul de 1-0 pentru ros-albastri, din cauza ploii.

Pe drumul cel bun! Steaua - Kuban 3-0, in Antalya

Steaua a invins la scor pe Kuban intr-un meci amical din Antalya si a avut cea mai buna evolutie din meciurile de pregatire din aceasta iarna.

Catastrofal! Steaua - Concordia 1-4, intr-un meci amical din Antalya

Steaua a cedat la scor in al patrulea meci amical din Antalya, fiind invinsa cu 4-1 de Concordia Chiajna, ocupanta locului 17 in Liga 1.

Steaua - Kuban, cel mai tare amical al acestei ierni

Duminica Steaua va juca un amical foarte atractiv impotriva echipei antrenata de fosta vedeta stelista Dan Petrescu,, Kuban Krasnodar.

Prima infrangere din 2012! Steaua - Mlada 2-3, in Antalya

Dupa doua victorii in primele doua amicale ale iernii, Steaua s-a inclinat in fata echipei Mlada Boleslav din Cehia, scor 2-3.

Al doilea amical, a doua victorie! Steaua - Legia 2-1, in Antalya (video)

Cu toate ca nu au stralucit, stelistii au reusit sa se impuna si in a doua partida amicala din Antalya, invingand pe Legia Varsovia cu scorul de 2-1.

Stelisti din toata lumea, uniti-va!

SteauaOnline.com este inscris in competitia pentru blogul de sport al anului 2011, motiv pentru care stelistii din toata lumea sunt rugati sa ne voteze cu sarg.

Parteneri
  • Pariuri Sportive Online
  • Dailysport.ro
  • Tenis Live
  • Echipa Nationala
Cronica

Steaua - Vointa 1-0. Slab, dar suficient!

Steaua nu a convins la ultimul meci dinaintea pauzei de iarna, dar a invins pe Vointa Sibiu cu 1-0 si ocupa locul patru in campionat, destul de aproape de podium.