STEAUA - 100% IN GRUPELE LIGII CAMPIONILOR
webmaster

Mai mult ca sigur, echipa noastra va juca si anul acesta in grupele Ligii Campionilor. In turul III preliminar, ros-albastrii vor intalni campioana Belarusului, FC Bate Borisov.

Forza Steaua!

3 comentarii

Publicitate pe SteauaOnline.com
webmaster

Pentru publicitate pe site-ul SteauaOnline.com, contactati-ne la adresa de e-mail webmaster(at)steauaonline.com

Cateva date despre traficul site-ului nostru puteti gasi aici:

Formate disponibile:

Leaderboard banner: 728x90 px | site-wide | orice format
Normal banner: 468x60px | site-wide | orice format

Pentru alte dimensiuni, contactati-ne la adresa de e-mail specificata mai sus.

Link: index page sau site-wide

1 comentarii

ZAGLEBIE LUBIN - STEAUA 0-1
webmaster

Echipa noastra a obtinut o victorie importanta in drumul spre Liga Campionilor, invingand in deplasare formatia poloneza Zaglebie Lubin, cu scorul de 1-0.

Golul a fost marcat de Dorin Goian in minutul 56.

REZUMATUL MECIULUI - CLICK AICI!

Filmul meciului Zaglebie Lubin - Steaua

2 comentarii

STEAUA - CEAHLAUL PIATRA-NEAMT 2-1
webmaster

Steaua a reusit sa invinga Ceahlaul Piatra-Neamt cu scorul de 2-1, ambele goluri ale echipe noastre fiind marcate de Nicolae Dica.

Oaspetii au deschis scorul in minutul 12, insa Dica a egalat 3 minute mai tarziu. Golul victoriei a fost marca tot de decarul Stelei, in minutul 63.

Click aici pentru a vedea rezumatul meciului Steaua - Ceahlaul 2-1!