LIVE: Universitatea Craiova - Steaua (20:30)
webmaster

Duminica, de la ora 20:30, veti putea urmari LIVE pe SteauaOnline.com meciul Universitatea Craiova - Steaua, un meci deosebit de important pentru echipa noastra.

Click aici pentru a urmari meciul LIVE!!!!!

1 comentarii

LIVE: Lyon - Steaua 1-1 (rezultat final)
Zalmoxis

Steaua a reusit sa obtina un punct in deplasarea de la Lyon. Rezultatul a fost echitabil, insa Steaua ar fi putut sa obtina chiar si o victorie, insa nesansa a facut ca meciul sa se incheie nedecis.

Forza Steaua!

Filmul meciului

Citeste 8 comentarii

Allez, Thereau! (spt)
Zalmoxis

Nu are executiile lui Dica, cele care salveaza Steaua in momentele delicate. Nu are nici aplombul lui Radoi, nici viteza lui Banel Nicolita. Si totusi, Cyril Thereau are ceva care-l poate face destul de repede unul dintre favoritii peluzei din Ghencea. Poate modestia, poate rasa sa de atacant pur. Virful cumparat de la Charleroi, pentru 600.000 de euro, incepe sa-si confirme clasa....

Citeste 10 comentarii

Steaua - Poli Timisoara
Cornel

Steaua castiga derby-ul cu Poli Timisoara cu scorul de 3-1 intr-o atmosfera incendiara in Ghencea.
Marcatorii pentru Steaua au fost: Thereau (28'), Ovidiu Petre (45') si Badea ('92), iar pentru Poli Timisoara: Bucur (82').
De remarcat golul senzational al lui Vali Badea in prelungirile de la finalul partidei.